úterý 26. ledna 2010

Bagr pro haranty

Na zahradu za domem se vrátil bagr, žlutý a hlučný - Herr Rath tam chce postavit jídlenu neexistující hudební školy - jedině tak lze zajistit peníze z krajského rozpočtu, ve skutečnosti totiž jídelna poslouží nedostavěné základní škole. A tak se haranati nažerou a . . má to svoje kouzlo, dělat duhy na komunální, krajské i státní úrovni, jak na tom asi je jeho konto?

Bagr - prostě jen další výmluva pro (tu neustálou) roztěkanost. Volební rok se rozjíždí a "republiku bičuje mráz" a Špidla vypadá tak nevinně, jako by se omlouval i za svoji nevinnost.

(Hranatí haranti přehazují písmena . . nepude to)

4 komentáře:

 1. vzhledem k tomu, že živí dvě rodiny, je vcelku jasné, proč musí brát dva platy...

  OdpovědětVymazat
 2. ok, to z něj dělá dobrého hospodáře.

  V lednovém Hostivicekém měsíčníku vyšel velmi dvojznačný článek, který tohoto "lékaře obce" chválí za to, jak svoje ostatní funkce používá (v podtextu zneužívá) pro pomoc Hostivici

  OdpovědětVymazat
 3. a vůbec - kdo by nechtěl dělat "duhy"!

  OdpovědětVymazat
 4. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

  Výměna kdekoli Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

  Otevřené obchody na eToro: 227,651,647

  OdpovědětVymazat